2. novembra 2019

ŽIJEME HOKEJOM!

Pred týždňom v sobotu 26.10.2019 sa u nás konalo 7. kolo Medzinárodného turnaja Euro Mini Hockey League (www.emhl.sk).

EMHL je dlhodobá súťaž prípraviek oddielov ľadového hokeja v minihokeji. Táto súťaž umožňuje najmenším hokejistom zahrať si hokej na medzinárodnej úrovni. Prídu sem družstvá z Bratislavy, Banskej Bystrice, Nových Zámkov, Trnavy a dokonca aj Viedne. "Medzinárodná konfrontácia, rýchle minútové letmé striedania, hra traja proti trom (viac priestoru na kľučku, prihrávku či streľbu ako pri hre štyria na štyroch) - to všetko robí EuroMiniHokejLigu pre malých hokejistov a hokejistky príťažlivou súťažou," uviedol Mgr. Ľubomír Líška, hlavný organizátor EMHL na hlavnej stránke turnaja.

Počas celého dňa si mohol každý vychutnať množstvo zápasov a vychutnávať výbornú atmosféru. Tím Šakalov bol rozdelený na dve družstvá, z ktorých si každé odohralo tri zápasy. Privítali sme družstvá z Bratislavy, Banskej Bystrice, Nových Zámkov, Trnavy a dokonca aj Viedne. Decká odohrali niekoľko zápasov a neskôr sa mohli tešiť na guláš, ktorý navarili spoločne rodičia našich detí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

HK SPORT TREND

Mládežnícky hokejový klub SPORT TREND Žiar nad Hronom, ktorý vznikol spolu s novým zimným štadiónom v roku 2019.
Prihláška
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram