21. januára 2020

UŽ POL ROKA FUNGUJEME!

Aj keď sme mladý klub, ktorý začal svoje pôsobenie spolu s otvorením nového žiarského štadióna iba v auguste minulého roka, stále pracujeme na vytvorení tých najlepších podmienok pre našu mládež, aby sme sa posúvali ďalej.

Začínať od začiatku nie je nikdy jednoduché, no vďaka dôvere rodičov sme mohli pracovať s množstvom detí a vytvoriť niekoľko kategórií, a to nie len hokejových. V Žiari nebol cez 10 rokov žiadny štadión, a preto bolo jasné, že väčšina detí nebude vedieť ani korčuľovať. Boli sme na to pripravení!  Nastavili sme tréningové procesy tak, aby deti boli motivované, čo najviac korčuľovať.

Toto boli naše začiatky. A ako je to teraz?

Za pol roka sa nám podarilo zorganizovať niekoľko akcií či podujatí pre deti. Naši hokejisti už odohrali viacero zápasov a zúčastnili sa aj medzinárodného turnaja. Zlepšujú sa každým dňom a trénujú s plným nasadením. Decká majú stálu možnosť sa zdokonaľovať aj mimo tréningov na Open Ice či sa zúčastniť tréningu - Power Skating.

Napredujeme a veríme, že už o jeden či dva roky, budeme môcť hrať viacej súťaží s viacerými kategóriami.

Malí hokejisti sú našou prioritou!

V najbližšej dobe máme na pláne niekoľko ďalších projektov, ktoré sa uskutočnia do konca tejto sezóny. O všetkých budeme včas informovať na našich sociálnych sieťach alebo webovej stránke.

HK SPORT TREND

Mládežnícky hokejový klub SPORT TREND Žiar nad Hronom, ktorý vznikol spolu s novým zimným štadiónom v roku 2019.
Prihláška
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram