10. februára 2020

SME PRÍSTUPNÍ VŠETKÝM DEŤOM

Hokejová výstroj patrí k základným potrebám nádejného hokejistu, bez nej nie je možné zdokonaľovať sa v tomto športe. No ako to už býva, základné vybavenie v hokeji je pre niektorých drahé, čo množstvo detí obmedzuje vo vyskúšaní tohto športu.

V našom klube je prioritou podporovať všetky deti, ktoré majú chuť korčuľovať, hrať hokej a z nich nájsť mladé talenty. Chceme ukázať, že hokej je šport prístupný všetkým. Ponúkame možnosť zapožičania hokejovej výstroje pre deti, ktoré majú o tento šport záujem.

Už teraz sa v našom klube nájde cez 20 detí, ktorým sa výstroj zapožičala a týmto nekončíme!

Na sklade máme viac ako 30 hokejových setov rôznych veľkostí, ktoré sú k dispozícii hráčom v našom klube. Jeden hokejový set obsahuje vestu, nohavice, chrániče či rukavice. Taktiež sú k dispozícii aj korčule rôznych veľkostí či prilby.

Aktuálne máme 150 tréningových dresov, cez 200 tréningových a 300 zápasových štulpní a ďalších 150 je objednaných.

Toto všetko je k dispozícii v našom klube pre každého, kto si o to požiada a bude mať záujem o zapožičanie. Ak náhodou by ste túto možnosť chceli využiť, treba sa obrátiť na trénera s touto požiadavkou a radi Vám vyhovieme.


Ukážme spoločne, že hokej je šport pre všetkých!

"Pozývame všetky deti, ktoré chcú hrať hokej či korčuľovať. S radosťou ich privítame medzi nami. My umožňujeme všetkým deťom, aby si to mohli vyskúšať a tak mohli zažívať radosť z krásnej kolektívnej hry." uviedol prezident klubu Radoslav Grus.

Potrebuješ mať iba chuť trénovať!

  • nemusíš vedieť korčuľovať aby si začal- My Ťa to naučíme
  • nemusíš mať hokejovú výstroj- My Ti ju zapožičiame
  • nezáleží či si dievča, alebo chlapec- My podporujeme všetky deti

Príď medzi nás!

Staň sa taktiež šakalíkom !

HK SPORT TREND

Mládežnícky hokejový klub SPORT TREND Žiar nad Hronom, ktorý vznikol spolu s novým zimným štadiónom v roku 2019.
Prihláška
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram