7. júna 2020

ORSZÁGH CUP BUDE U NÁS

S radosťou môžeme naisto potvrdiť, že Országh Cup 2020 sa chystá k nám.

Tento rok sa kvôli situácií s Covid-19 rušili všetky pripravované akcie a my sme už ani nedúfali, že by sa ešte niečo z týchto akcií mohlo v najbližšom čase zrealizovať. Ale je to tu! S uvoľnením bezpečnostných opatrení sa definitívne stanovil termín Országh Cupu, ktorý sa uskutoční 25. a 26 júla práve u nás na zimnom štadióne v Žiari nad Hronom.

"Po tradičnej bašte Banskej Bystrici (2010-2013, 2015-2019) a Zvolene (2014) privíta nádherná Slovalco Aréna v Žiari nad Hronom Országh Cup 2020. Z dôvodu rekonštrukcie zimného štadióna v Banskej Bystrici presúvame turnaj na miesto, kde to hokejom vďaka zmodernizovanej aréne žije - veríme preto, že diváci si nájdu v hojnom počte cestu aj na najúspešnejší kolektívny šport na Slovensku. Takisto vďaka výbornému zázemiu sme plní nádeje, že tam nájdu komfort aj samotní účastníci turnaja," informuje hlavný organizátor Martin Caban.
Zdroj: hokejovysvet.sk

HK SPORT TREND

Mládežnícky hokejový klub SPORT TREND Žiar nad Hronom, ktorý vznikol spolu s novým zimným štadiónom v roku 2019.
Prihláška
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram