19. júla 2020

Letná príprava zavŕšená

Štadión opäť ožil. Posedenie organizované pre deti, bolo skvelým nápadom našich rodičov, ktorí všetko perfektne zorganizovali. Priestor štadióna sa premenil na veľké ihrisko, kde si deti mohli korčuľovať, strielať na brány, hrať hokej, futbal a iné... Rodičia sa postarali o všetko aj vrátane občerstvenia.

Letná príprava skončila posledným tréningom v piatok 3. júla, odvtedy neprebiehajú tréningy a deti sa chystajú na začiatok sezóny, ktorá sa začína v auguste.

Letná príprava trvala 8 týždňov, kde trénovalo cez 90 detí. Tréningy boli smerované hlavne na všestrannosť. "Potrebujeme, aby naše deti pochopili, že všeobecná príprava je veľmi dôležitá pre ich ďalší správny rozvoj, ktorý im je potrebný aj pre rozvoj na ľade." šéftréner Lukáš Opáth.

Za úspešné dokončenie letnej prípravy si naši tréneri pre deti pripravili prekvapko v podobe diplomu, ktorý každému zúčastnenému osobne odovzdali na mieste. Týmto by sme Vám chceli ešte raz zagratulovať a tešíme sa, až sa uvidíme na ľade!

HK SPORT TREND

Mládežnícky hokejový klub SPORT TREND Žiar nad Hronom, ktorý vznikol spolu s novým zimným štadiónom v roku 2019.
Prihláška
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram