Hokejový kemp v spolupráci s Elite Performance Hockey

Tak ako ste sa už stihli dozvedieť cez naše sociálne siete, náš klub HK SPORT TREND v spolupráci s Elite Performance Hockey organizuje dva jednodňové hokejové kempy v Žiari nad Hronom s trénerom Stanislavom Sibertom. Tieto dva jednodňové kempy sa uskutočnia už 26.07. (pondelok) a 27.07. (utorok) v Slovalco aréne. Tešíme sa z tejto spolupráce a dúfame, že prospeje hlavne mladým hokejistom, ktorí majú záujem sa zlepšovať a nabrať skúsenosti aj od takéhoto trénera zo zámoria.

Prinášame vám preto podrobnosti a priamo zameranie kempu v nasledujúcom článku. Pokiaľ sa chcete prihlásiť, treba nás kontaktovať emailom: mladez@hksporttrend.sk alebo na tel. čísle: 0915 469 248.

Milí hokejisti, vážení rodičia!

Elite Performance Hockey je potešený vám ponúknuť najnovšie poznatky, trendy a skúsenosti v rozvoji individuálnych-technických a taktických zručností pre hráčov ľadového.

Zameraním a hlavným cieľom Elite Performance Hockey Development Program je ponúknuť inovatívne, efektívne postupy a metódy pre rozvoj zručností mladých hráčov ľadového hokeja. Vysoký počet opakovaní s dôrazom na správne prevedenie techniky jednotlivých individuálnych zručností je základom pre ďalšie napredovanie v celkovom rozvoji všetkých hráčov. Ďalšími dôležitými komponentami a hlavným zámerom je rozvoj a zdokonaľovanie taktických zručností s dorazom na rozvoj správnych herných návykov tak, aby mohli byt prenesené do samotného riešenia herných situácií v zápase.

Hlavným trénerom a zároveň aj majiteľom Elite Performance Hockey je Stanislav Sibert. Stanislav Sibert pochádza z Prievidze, kde pôsobil ako hráč a neskôr aj ako tréner do roku 2011. Od roku 2012 pôsobí v Kanade. Má trenerske skúsenosti s viacerými hokejovými akadémiami ako hlavný tréner a takisto aj ako tréner zručností (skills coach) pre mládežnícke hokejové asociácie a hokejové rozvojové programy vo Vancouveri.

Stanislav spolu s  Derekom Popke organizuje a vedie predsezónne tréningové kempy pre viacero hráčov pôsobiacich v NHL, AHL, WHL (kanadská juniorská liga), atď. Spomenutých kempov sa počas posledných pár sezón zúčastnili aj hráči ako Alex Edler, Jay Beagle, Ellias Petterson, Tyler Myers, Taylor Motte – Vancouver Canucks, Sam Reinhart – Buffalo Sabres, Troy Stecher – Detroit Red Wings, Brenden Dillon – Washington Capitals, Alex Kerfoot – Toronto Maple Leafs, Bowen Byram – Colorado Avalanche a ďalší.

Stanislav Sibert

Zameranie kempu:

Video – tréning NHL , December 2020

NHL Players practice with pro skills coach focusing on quick hands, edge work and season prep. - YouTube