AJ MY POMÁHAME

Naša prvá hokejová sezóna sa skončila predčasne, čo nikto nečakal.

V auguste sme otvorili hokejový štadión v Žiari nad Hronom. Mesto bolo desať rokov bez hokeja, a tak s prvou hokejovou sezónou prišla veľká eufória. Tešili sme sa z novej hokejovej mládeže či hokejového Áčka. Celý Žiar začal žiť hokejom.

Pri vrchole sezóny však prišla veľká stopka, ktorá všetko zmenila. Museli sme v prospech ľudí a ich bezpečnosti rozhodnúť o ukončení našej prevádzky ku dňu 13.3.2020. Štadión nateraz zíva prázdnotou, ale my nezaháľame. Vymýšľame nové nápady pre decká a snažíme sa pripraviť na ďalšiu sezónu, čo najlepšie.

Keďže táto situácia sa stáva čoraz vážnejšou, rozhodli sme sa aj my podporiť myšlienku ochrany zdravia každého z nás. Včera sme po dohode s naším mestom premiestnili automat zo zimného štadióna pred Mestské kultúrne centrum.

"Aj náš klub HK SPORT TREND sa rozhodol pomôcť v týchto ťažkých chvíľach naším spoluobčanom v Žiari nad Hronom. Mestu sme poskytli automat zo zimného štadióna, ktorý je aktuálne nevyužívaný. Tento automat bude slúžiť na predaj ochranných rúšok."

Automaty sú zatiaľ dva v našom meste, takže každý kto potrebuje si tak môže prísť zakúpiť rúško na určené miesta. Automaty si bude mesto priebežne dopĺňať, takže sa nemusíte báť, na každého sa dostane.

BUĎŤE ZODPOVEDNÍ!